Do psychiatry bez kolejki!

Objawy depresji mylone są ze zmęczeniem, przeziębieniami lub migreną. W ramach tzw. białej soboty w poradni PsychoMedical w Bielsku-Białej odbędą się bezpłatne konsultacje z lekarzem psychiatrą. Z darmowej porady skorzystać może każdy kto ukończył 18. rok życia.psychiatra bielsko-biala

Depresja to jedna z najczęstszych chorób psychicznych. Wiele osób cierpiących na zaburzenia psychiczne nie zauważa jej pierwszych objawów, które są mylone ze zmęczeniem, przeziębieniami lub migreną. Według statystyk, w Polsce choruje na nią nawet 1,5 mln osób. Diagnozowana jest najczęściej u pacjentów w wieku 20-40 lat, ale choroba psychiczna może dotknąć każdego bez względu na wiek, płeć, wykształcenie czy sytuację rodzinną.

To dlatego bezpłatne konsultacje specjalisty psychiatry dla osób powyżej 18. roku życia odbędą się w sobotę, 18 marca w poradni PsychoMedical przy ul. Gen. Maczka 71B w Bielsku-Białej. Aby skorzystać z pomocy, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty za pośrednictwem rejestracji telefonicznej pod nr 509 722 271 lub 500 499 599. Na wizytę warto przynieść posiadaną dokumentację medyczną.